ПромЭкоИнвест
[:ru]01033 г. Киев
ул. Жилянская, д. 59, оф. 215[:ua]01033 м. Київ
вул. Жилянська, б. 59, оф. 215[:]
+38 (068) 032 77 77

Про компанію

ПП «ПРОМЕКОІНВЕСТ» — будівельна компанія, котра об’єднала колектив професіоналів і однодумців, які розуміють, що в будь-якій серйозній справі немає дрібниць. Точність, акуратність, порядок, вміння все виконувати за інструкцією — це дуже важливі поняття в такій сфері, як будівництво. Увага до дрібниць забезпечує найкращий результат. І це філософія нашої компанії.

Саме такий підхід до роботи культивується в нашій організації з моменту її виникнення, бо ми розуміємо, що тільки неухильне дотримання технологій разом з грамотною організацією процесу дозволяє точно в строк, з гарантією надійності та безпеки виконувати будівельні роботи.

Ми працюємо на будівельному ринку з 2008 року і за цей період пройшли шлях від маленької вузькоспеціалізованої фірми, основним напрямом котрої було надання в оренду будівельної техніки, до великої багатопрофільної будівельної компанії.

За цей час ми значно наростили парк будівельної техніки та обладнання.


СЬОГОДНІ У ВЛАСНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ Є ВСЕ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ ВЕДЕННЯ БІЛЬШОСТІ ВИДІВ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ НА ВЕЛИКИХ ОБ’ЄКТАХ КРАЇНИ, А САМЕ:

Автомобільні крани

Автомобільні крани

Бульдозери

Бульдозери

Самоскиди

Самоскиди

Екскаватор

Екскаватор

Фронтальні вантажники

Фронтальні вантажники

Трали

Трали

Новітнє високоточне геодезичне обладнання

Новітнє високоточне геодезичне обладнання

Риштування

Риштування

Засоби малої механізації та електроінструменту

Засоби малої механізації та електроінструменту

Наявні ресурси, висока кваліфікація та професіоналізм працівників,

а також накопичений досвід дозволяє нам в необхідні строки та з бездоганною якістю виконати весь комплекс робіт з будівництва великих об'єктів різного призначення. Ми знаємо, як робити цю роботу, ми любимо свою справу, і ми вміємо її робити добре.

Портфоліо виконаних проєктів

[:ru]Остались вопросы? Хотите обсудить условия сотрудничества?[:ua]Залишились питання? Бажаєте обговорити умови співпраці?[:]

[:ru]Свяжитесь с нами по телефону[:ua]Зателефонуйте[:]

+38 (068) 032 77 77

[:ru]или оставьте сообщение[:ua]або залиште повідомлення[:]

[:ru]Написать нам[:ua]Написати нам[:]
© 2023, [:ru]“Промэкоинвест” - строительные услуги и аренда строительной техники.[:ua]“Промекоінвест” - будівельні послуги та оренда будівельної техніки.[:]
Створення сайту - Вебарт